Otwarcie nowego salonu w podwarszawskim Centrum Handlowym Janki odbędzie się 1 grudnia. Będzie to kolejna placówka Kazar otwarta w tym roku. Wiosną firma uruchomiła sklep w centrum handlowym Port Łódź. We wrześniu nowy salon powstał w Fashion House Oultlet w Gdańsku. Natomiast w październiku – w galerii Forum Koszalin.

Kazar zapowiada kolejne otwarcia. Na mapie nowych lokalizacji znajdują się m.in.: CH Factory Annopol w Warszawie, Galeria Słoneczna w Radomiu (2012 r.), Galeria Katowicka (2012 r.), CH Łacina w Poznaniu oraz CH Kaskada w Szczecinie.

Kazar to młode, rozwijające się przedsiębiorstwo, działające na rynku obuwniczym. Kolekcje Kazar są dostępne w sieci ok. 30 ekskluzywnych salonów firmowych oraz dwóch salonów outletowych zlokalizowanych w największych miastach Polski.

Centrum Handlowe Janki ruszyło w sierpniu 1999 roku. Powierzchnia handlowa obiektu wynosi 75 tys. mkw., w czym 36 tys. mkw. to powierzchnia GLA. W centrum znajduje się hipermarket Real oraz 88 butików i punktów usługowych. 16 lokali o średnich powierzchniach zajmują takie marki jak: H&M, Reserved, Go Sport, CCC, Leroy Merlin, Feu Vert, Saturn, Sephora, Cubus, Smyk, czy Empik. W centrum znajduje się także strefa rozrywki, jej najemcami są m.in.: multipleks Cinema City i salon gier Olimpic Casino. Ponadto w Centrum Handlowym Janki funkcjonuje kompleks restauracyjny liczący 10 lokali gastronomicznych.