Sklep www.drzwiipodlogi.vox.pl znalazł się w gronie 850 e-sprzedawców, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w akcji. Jest do tego jedynym przedstawicielem sektora handlu internetowego, który dostarcza asortyment drzwi, podłóg i akcesoriów do ich montażu, uczestniczącym 1 grudnia 2010 roku w Dniu Darmowej Dostawy.

Zakupione tego dnia produkty w wybranych sklepach są zwolnione z opłat za dostawę. Liczy się jedynie data dokonania zakupów w godzinach od 00.00-24.00, a nie data dostarczenia produktu.

Dzień Darmowej Dostawy to pierwsza wspólna akcja polskich sklepów internetowych oraz firm związanych z handlem w sieci. Głównym celem wydarzenia jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów.

Darmowa dostawa ma przede wszystkim przemówić do osób, które nigdy dotąd nie zamawiały produktów w internecie, a także dodatkowo zachęcić dotychczasowych e-klientów do złożenia nowych zamówień.

Akcja wspierana jest przez partnerów: SEOstyle.pl, Okazje.info, Zubibu.com, 100sklepow.pl, Divante.pl, Nokaut.pl (partner główny), iSklep24.pl, eTradePro.pl, cStore.pl, SklepyFirmowe.pl, JakKupować.pl, Selly.pl, Shoper.pl, Ideacto.pl, Ceneo.pl, Trusted Shops, IAI-Shop.com, eCommerce24h.pl, BrandStyle.pl.