W każdy kolejny weekend grudnia Centrum Handlowe Max stanie się miejscem odwiedzin Mikołaja i grupy jego pomocników. Świąteczna ekipa przygotowała oczywiście wiele atrakcji i niespodzianek dla odwiedzających galerię – w programie m.in.: gry i konkursy dla dzieci, słodkie upominki, błyskawiczne zdjęcia z mikołajem i jego świtą oraz wspólne ubieranie choinki.

Ponadto w każdy przedświąteczny weekend po Tarnowie podróżować będzie wesoły korowód, który bezpłatnie podwiezie do galerii wszystkich chętnych, by wziąć udział w zabawie z Mikołajem. Jego pomocnicy będą wędrować po całym mieście w świątecznie udekorowanej dorożce, zapraszając na przygotowane świąteczne spotkania w Centrum Handlowym Max.

– Z myślą zarówno o dzieciach, jak i o rodzicach, przygotowaliśmy specjalny plac zabaw dla dzieci, w którym nasze pociechy będą mogły spędzić miło czas pod opieką doświadczonych animatorów – zdradza Łukasz Tomczak, specjalista ds. marketingu grupy Caelum Development. – Rodzice zaś będą mogli wówczas spokojnie wybrać się na świąteczne zakupy, mając świadomość, że dzieci są w dobrych rękach – gwarantuje.

Dodatkowo, każdy kto w grudniu zrobi w Maxie zakupy na dowolną kwotę, otrzyma gwarantowany świąteczny upominek.