Obrazy prezentowane w Ado Art to własne prace artystów, kopie znanych mistrzów oraz portrety, które można zarówno oglądać, jak i kupić. – Obrazy z naszej galerii malowane są współcześnie. Mamy grupę artystów – malarzy, z którymi stale współpracujemy, jednocześnie nie zamykamy się na nowych twórców – mówi Mariusz Nalikowski, pracownik galerii.

Galeria Ado Art zdobyła już uznanie na Dolnym Śląsku. Otwarcie kolejnego oddziału planowane jest w Gemini Park w Bielsku Białej.

– Sztuka w Gemini Park Tarnów nie będzie już dla nikogo zaskoczeniem i to nas bardzo cieszy. A niebawem otwarcie kolejnych stoisk w Gemini, tym razem z branży gastronomicznej – zapowiada Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Centrum handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw. znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców galerii należą markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Gemini Park w Bielsku Białej, oddanego do użytku w maju 2009 r. W planach Gemini Holdings jest budowa kolejnego obiektu handlowego w Tychach.