Arkadia rozpocznie mikołajkową akcję już w niedzielę, 5 grudnia. Galeria handlowa przygotowała mistrzowskie pokazy taneczne w wykonaiu Tito znanego z YCD, wielki casting dla małych talentów, świąteczne przedstawienia teatralne oraz konkursy z nagrodami. Jak zapewniają przedstawiciele galerii, to tylko część atrakcji.

Natomiast na terenie Galerii Handlowej Bemowo w poniedziałek, 6 grudnia w godzinach popołudniowych odbędzie się mikołajkowa zabawa. Impreza utrzymana będzie w klimacie telewizyjnego programu „Duże dzieci”. W specjalnie zaaranżowanym kąciku, w ramach paneli dyskusyjnych, konferansjer będzie prowadził z dziećmi rozmowy na ważne tematy. W tym dniu najmłodsi będą mogli również obejrzeć pokazy tancerzy, którzy wystąpią w strojach mikołajkowych, odbędą się także pokazy akrobatyczne.

CH Warszawa Wileńska swoje venty rozpocznie już 4 grudnia. W ramach przygotowanej akcji klienci staną się studentami Mikołajkowej Akademii – w licznych zabawach i konkursach będą zdobywać szereg sprawności, nagradzonych upominkami. Każda osoba, która w specjalnie przygotowanym stoisku okaże Śnieżynkom paragon na kwotę minimum 80 zł, dostanie indeks, w którym będzie miała za zadanie zbierać sprawności. Najlepsi otrzymają pamiątkowe dyplomy ukończenia Akademii. Pierwszym wyzwaniem będzie dekorowanie bombek, kolejnym – stworzenie długiego łańcucha świątecznego lub napisanie listu do Świętego Mikołaja.