Wielkie otwarcie drugiego sklepu w Brzesku, który mieści się w miejscowej galerii handlowej, odbyło się 1 grudnia. Salon zajął powierzchnię ponad 250 mkw. W dniu otwarcia dla 200 pierwszych klientów sieć przygotowała darmowy upominek.
 
SNC zapowiada jeszcze w tym roku kolejne otwarcia. 6 grudnia otworzy nowy – trzeci sklep w Rzeszowie w pawilonie handlowym Biedronka. Powierzchnia sprzedaży to ponad 310 mkw. Z kolei 13 grudnia ruszy sklep w Katowicach w Domu Handlowym Ślązak. Salon o powierzchni ponad 400 mkw. znajdzie się na pierwszym piętrze domu handlowego.

SNC Spółka Jawna jest firmą działającą na polskim rynku od 2000 roku. Siedziba firmy znajduje się w podkrakowskich Niegoszowicach. Marka SNC początkowo oferowała wyłącznie odzież. Dzisiaj podstawą działalności spółki jest sprzedaż detaliczna markowej odzieży, obuwia, tekstylii, biżuterii oraz kosmetyków znanych i cenionych marek. SNC obecnie posiada ponad 60 sklepów firmowych. Placówki zlokalizowane są głównie na terenach Polski południowej oraz wschodniej, często umiejscowione są w dużych centrach handlowych. Dzięki 150 niezależnym dostawcom głównie z Azji i Europy (również z Polski) marka oferuje duży asortyment taniej odzieży dla każdej grupy wiekowej.