Piekarnia znajduje się w obrębie działu spożywczego, tuż przy wejściu od strony Pasażu Wiecha. Pieczywo i ciastka wypiekane są przez cały dzień. W ofercie znajduje się kilkanaście ciastek i kilka rodzajów pieczywa, m.in. kruche maślane ciastka z czekoladą, angielskie pączki, tarty owocowe, wypieki z francuskiego ciasta, razowe bagietki, chleb z orzechami oraz chleb z jabłkami i rodzynkami.

Pieczywo i ciastka przyjeżdżają do Polski z Anglii. Docierają kilka razy w tygodniu – w zamrożonej formie. Jak zapewniają przedstawiciele Marks & Spencer, produkty, z których powstają wypieki, pozyskiwane są od certyfikowanych dostawców, a jajka użyte do ich produkcji pochodzą wyłącznie od kur z wolnego wybiegu.

W salonach Marks & Spencer z powodzeniem funkcjonują działy spożywcze, w których sprzedawane są głównie słodycze (czekolady, cukierki, ciastka) oraz dział win.

Marks & Spencer to brytyjska sieć sklepów z ponad 125 letnią historią, oferująca ubrania, bieliznę, produkty wyposażenia wnętrz, kosmetyki i żywność (delikatesy). Na świecie Marks & Spencer zatrudnia ok. 75 tys. osób, ma 693 sklepy w Wielkiej Brytanii oraz 339 w pozostałych krajach świata, w 41 państwach. W Polsce sieć ma 16 sklepów, zatrudnia ponad 300 osób i stale się rozwija.