Galeria Rondo, usytuowana przy ul. Partyzantów 2a w Bochni, otworzy swoje drzwi dla klientów 4 grudnia. Z tej okazji w sobotę i w niedzielę przygotowała sporo atrakcji dla osób odwiedzających nowe centrum handlowe. Wśród nich m.in. spotkania z gwiazdami programów telewizyjnych.

Jak informuje ABM Solid, wykonawca budowy obiektu, galeria wraz z wielopoziomowym parkingiem będzie miała łącznie blisko 16 tys. mkw. powierzchni. Cały projekt razem z drogami wewnętrznymi będzie mieścił się na terenie o łącznej powierzchni 2,035 ha. Inwestorem centrum handlowego jest CD Locum. Wartość kontraktu podpisanego w listopadzie ubiegłego roku przez ABM Solid na budowę Galerii Rondo, wynosiła 45 mln zł.

– Od lat jesteśmy obecnie w segmencie budownictwa użyteczności publicznej. Jest to jednak pierwsza umowa dotycząca budowy galerii handlowej. Jednocześnie to jedna z większych umów w historii Grupy ABM Solid pod względem jednostkowej wartości – mówił tuż po podpisaniu umowy Marek Pawlik, prezes ABM Solid.

Wśród najemców Galerii Rondo znajdą się m.in. Nike, Mohito, Vobis, Rossmann, De Facto, Butik Your New Style, Triumph, Reserved, Jysk, Lara Fabio, House, Top Secret, Empik, CCC oraz hipermarket Tesco.