Inwestycja Millenium Hall jest realizowana przez Grupę CMP zgodnie z założonym planem. Aktualnie końca dobiegają prace związane z dociepleniem i hydroizolacją obiektu. Budowa obiektu zakończy się wraz z końcem roku. A podczas okresu zimowego zrealizowanych zostanie większość prac wykończeniowych wewnątrz centrum. Galeria ma zostać oddana do użytku w październiku 2011 roku.

– Od rozpoczęcia prac w Centrum Millenium Hall zaangażowaliśmy wiele firm podwykonawczych z Rzeszowa, jak również z całego regionu województwa podkarpackiego – mówi Maciej Chabałowski.

W ramach współpracy z lokalnymi firmami podpisane zostały kontrakty między innymi z Besta Przedsiębiorstwo Budowlane, Elektromontaż Rzeszów, Przedsiębiorstwem Budowlano-Instalacyjne Budomax Biały Kuźniar, Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Handlowym Integral Rzeszów, Przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym Supron i firmą Inn-Sat Sieci Komputerowe.

Millenium Hall ma 110 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajdzie się w około 250 sklepów, multipleks kinowy oraz hotel. Powierzchnia najmu (GLA) wynosi 56,612 tys. mkw. Wartość realizowanej inwestycji to 450 milionów złotych. Właścicielem Millenium Hall jest spółka Develop Investment, należąca do grupy kapitałowej Marma.