4 grudnia rozpoczną się wyścigi z Gran Turismo 5 – kilka dni po światowej premierze gry, w pięciu miejscach w Polsce, w tym w Bonarce, odbędą się rajdowe zmagania na wirtualnym torze. Na zwycięzcę czeka niespodzianka: wyjazd na tor Nurburgring w Niemczech. W zawodach można wziąć udział w sobotę i niedzielę (4-5 grudnia), w godz. 10.00–20.00.

Również w najbliższą sobotę, w Palmiarni od godz. 16.00, wszystkim fascynatom mody Olivier Janiak będzie doradzał w zakupach, pomoże też stworzyć unikalną stylizację. Inspiracją do podążania za najnowszymi trendami mogą stać się również zdjęcia Olivera Janiaka i Karoliny Malinowskiej, które od 27 listopada do 4 grudnia można oglądać na wystawie w Palmiarni.

5 grudnia, w południe, na Placu przed Bonarką zagoszczą MotoMikołaje. Tego dnia będzie można m.in. obejrzeć paradę MotoMikołajów, przejechać się z nimi na motocyklu. Dodatkowo, około 13.00 w Palmiarni przeprowadzą pokaz ratownictwa medycznego.

Tego dnia sklep Smyk zamieni się w Imperium Gwiezdnych Wojen. W niedzielą będzie można spotkać, przechadzających się po galerii, bohaterów „gwiezdnej sagi”.

W trakcie całego eventu wszystkie dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i odebrać niespodzianki.