W każdy weekend grudnia Centrum Handlowe Max stanie się miejscem odwiedzin Mikołaja i grupy jego pomocników. Świąteczna ekipa przygotowała wiele atrakcji i niespodzianek dla odwiedzających tarnowską galerię – w programie m.in. gry i konkursy dla dzieci, słodkie upominki, błyskawiczne zdjęcia z mikołajem i jego świtą oraz wspólne ubieranie choinki.

Ponadto, w grudniowe weekendy po Tarnowie podróżować będzie wesoły korowód Mikołaja, który bezpłatnie dowiezie każdego chętnego na spotkanie z Mikołajem. Pomocnicy Mikołaja będą jeździć po mieście w świątecznie udekorowanej dorożce, zapraszając mieszkańców miasta do udziału w bożonarodzeniowych atrakcjach przygotowanych przez Centrum Handlowe Max.

– Z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach, przygotowaliśmy specjalny plac zabaw dla najmłodszych, w którym nasze pociechy będą mogły spędzić miło czas pod opieką doświadczonych animatorów. W tym czasie rodzice zyskają swobodny czas na świąteczne zakupy, mając przy tym świadomość, że dzieci są w dobrych rękach – zapewnia Łukasz Tomczak, specjalista ds. marketingu grupy Caelum Development.

Dodatkowo, każdy, kto zrobi w grudniu zakupy w Maxie na dowolną kwotę, otrzyma gwarantowany świąteczny upominek.