Gry i zabawy, konkursy dla dzieci, zdjęcia z Mikołajem, masa słodkości i prezentów – to tylko niektóre z atrakcji przewidzianych na najbliższy czas w raciborskiej Galerii Młyńskiej. Każdy z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie, a zabawa potrwa do samych Świąt Bożego Narodzenia.

– W każdy weekend po Raciborzu poruszać się będzie specjalny korowód, który doprowadzi każdego chętnego do Mikołaja i jego pomocników, czekających w galerii – mówi Łukasz Tomczak, specjalista ds. marketingu Caelum Development. – Korowód bezpłatnie przewiezie Raciborzan po mieście, dzięki temu, każdy będzie mógł spędzić miły i z pewnością niezapomniany dzień – dodaje.

Wszyscy, którzy wypatrzą korowód i do niego dołączą, będą mogli nie tylko się przejechać świątecznym powozem, ale również otrzymać słodkie upominki.

A to nie jedyne niespodzianki, jakie przygotowała na grudzień Galeria Młyńska. Od soboty do samych Świąt w salonie Inmedio, mieszczącym się na parterze centrum handlowego, będą rozdawane kolejne prezenty. Klienci, którzy przedstawią ulotkę galerii i paragon na dowolną kwotę, będą mogli wybrać jeden z przygotowanych upominków. Ulotki będą rozdawane na przykład w ramach świątecznych korowodów.