Perfum Bar to pierwszy na Śląsku elektroniczny perfumiarz. Marka należy do międzynarodowego konsorcjum BC International Trading GmbH z siedzibą w Niemczech, posiadającego 12 przedstawicielstw w Europie. Parfum Bar powstał dzięki dwuletniej współpracy ekspertów z wielu krajów – perfumiarzy z Francji, psychologów z Polski i Rosji, polskich i niemieckich marketingowców oraz informatyków. Wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce jest Lanwar Cosmetics.

Z kolei Zoo Świat to nowy sklep zoologiczny, który będzie prowadzony przez miłośników zoologii, służących pomocą w zakresie hodowli i pielęgnacji domowych pupili.

W dalszej kolejności, nastąpi otwarcie salonu Outhorn – marka znana jest przede wszystkim z oferty turystyczno-sportowej. Sklep wejdzie z nową, zimową kolekcją. Salon Outhorn znajdzie się na poziomie -1, w miejscu zajmowanym obecnie przez sklep 4F. Natomiast 12 grudnia 4F przeniesie się na pierwsze piętro galerii, gdzie zajmie większą powierzchnię.

Galeria Młyńska to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym centrum Raciborza. Jego właścicielem jest irlandzka grupa kapitałowa Caelum Development. W ofercie Galerii znajdują się takie salony jak: Reserved, House, Mohito, Yups!, Drogeria Natura, CCC i Top Secret.

Caelum Development to irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10 – letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii i Niemiec.