Clarks to międzynarodowa marka o 183-letniej tradycji i angielskich korzeniach. Obuwie Clarks projektowane jest zgodnie z najnowszymi tendencjami mody z uwzględnieniem tego, co najistotniejsze – komfortu i jakości oraz trwałości obuwia. W ofercie salonu Clarks w Galerii Mokotów znajdzie się obuwie dla całej rodziny, na różne okazje, w tym eleganckie obuwie wizytowe, modele casualowe oraz zaawansowane technologicznie obuwie sportowe. Clarks proponuje pełną oraz połówkową numerację.

W Galerii Bałtyckiej – projekcie spółki deweloperskiej ECE, znajduje się 200 salonów i sklepów, które reprezentują najpopularniejsze marki światowej mody. Centrum Handlowe Galeria Bałtycka w Gdańsku to nie tylko miejsce robienia zakupów. Tu także można się zrelaksować w miłej atmosferze i spędzić wolny czas. Wszystko za sprawą oferty gastronomicznej i rekreacyjnej oraz organizowanym programom rozrywkowym i kulturalnym. Mieści się tu 15 restauracji i kawiarni, a dla zmotoryzowanych przygotowano 1100 miejsc parkingowych.

Firma ECE została założona w 1965 r. przez pioniera handlu wysyłkowego profesora Wernera Otto i jest własnością rodziny Otto. Od roku 2000 firmą ECE, która w międzyczasie stała się liderem na rynku europejskim w sektorze śródmiejskich centrów handlowych, zarządza Alexander Otto. Poza centrami handlowymi ECE opracowuje, projektuje i buduje obiekty komunikacyjne, centra logistyczne, siedziby firm, kompleksy biurowe, budynki przemysłowe oraz obiekty ochrony zdrowia, jak również inne nieruchomości o specjalnym przeznaczeniu.