Budowa galerii zostanie podzielona na etapy

Pierwsze wrażenie, jakie robi na klientach nasz lokal, zależy nie tylko od kolorystyki mebli czy wyposażenia, ale również od oświetlenia. Właściwie je dobierając, nadajemy charakter wnętrzu. Bez dobrego oświetlenia dekoracyjnego zniknie nam nawet najbardziej efektowna aranżacja.

Oświetlenie dekoracyjne to kreatywna manipulacja światłem, cieniem i barwą kolorów. W bardzo jasnym pomieszczeniu, ciężko będzie uzyskać dobry efekt oświetlenia dekoracyjnego. Doskonałym polem do popisu są lokale, w których oświetlenie ogólne jest nieco przytłumione, przyciemnione lub całkowicie wyłączone.

Aby właściwie dopasować oświetlenie dekoracyjne, powinniśmy zwrócić uwagę na trzy czynniki. Pierwszy, dotyczy siły akcentu świetlnego. Kolejnym jest ostrość konturu plamy światła. Ostatni to stopień skupienia wiązki światła.

Oświetlenie dekoracyjne sprawdza się w obiektach handlowych. Odpowiednio zastosowane będzie sprzymierzeńcem sprzedawców, ukazując we właściwy sposób proponowane towary. Pomoże przyciągać klientów do miejsca, w którym panuje wyjątkowa atmosfera i klimat – tego, które sami świadomie chcemy wyeksponować.

Spot Light zaproponowała w tym roku nową ofertę lamp, które pośrednio wpisują się w typ oświetlenia dekoracyjnego – lampy ozdobne. Nie rzucają one konkretnego światła, a zdobią dodatkowo wnętrze. Są to produkty wykorzystujące nowatorską technikę laminowanego szkła, co oznacza, że każdy klient, może indywidualnie dopasować wygląd klosza w lampie.

Ta propozycja świetnie nadaje się do obiektów handlowych. Jednak wybierając lampy ozdobne do lokalu, zawsze pamiętajmy o odpowiednim doborze stylu, aby całość była zachowana w harmonii z aranżacją wnętrza.

Firma Spot Light w szczególności poleca linie produktowe lamp ozdobnych jak: Town, Skyline, Fantasy czy Botanica. Stanowią one doskonałe uzupełnienie oświetlenia dekoracyjnego.