Zbigniew Wojnicki będzie szóstym członkiem rady nadzorczej Monnari Trade. Z końcem września z funkcji w radzie nadzorczej zrezygnował Tomasz Kisiel. Swoją rezygnację uzasadnił dużym zakresem obowiązków służbowych. Obecnie w skład rady nadzorczej spółki wchodzą także: Jerzy Leszczyński jako przewodniczący, Adam Majka, Tomasz Morawski, Ryszard Zatorski oraz Elżbieta Zawadzka.

Zbigniew Wojnicki ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego w Holandii. Od 1990 roku do chwili obecnej jest wspólnikiem w Kancelarii Radców Prawnych. W latach 1999 – 2007 był członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, a w latach 1999 – 2003 – członkiem Krajowej Rady Radców Prawnych.

Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku, kiedy to powstała spółka cywilna o tej samej nazwie. Wraz ze zmianą formy działalności i powołaniem w kwietniu 2000 roku spółki Monnari Trade rozpoczął się intensywny rozwój przedsiębiorstwa. Powstała wzorcownia i dział projektantów. W ciągu kilku lat firma zbudowała jedną z najbardziej znanych polskich marek odzieżowych Monnari. Od grudnia 2006 r. spółka Monnari Trade notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.