W specjalistycznym salonie w Centrum Handlowym Klif Warszawa, marka Monetti oferuje bieliznę stołową i pościelową, obrusy, zasłony, dywany, pokrowce na sofy i fotele, płaszcze kąpielowe, ręczniki i narzuty włoskich marek Bassetti i Zucchi oraz Signoria. Ceniący francuskie wzornictwo znajdą w salonie w także produkty marki Laura Ashley (komplety pościeli, narzuty, zasłony) oraz komplety pościeli, ręczniki i płaszcze kąpielowe marek: Lacoste, Jalla i Jardin Secret.

Monetti od ponad 18 lat zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową porcelany, kryształów, wyrobów użytku stołowego, kuchennego, artykułów dekoracyjnych (wazony, figurki), prezentowych, pościeli, ręczników i szkła.

Centrum handlowe Klif Warszawa, które w tym roku obchodzi swoje 11. urodziny, było jednym z pierwszych centrów na handlowej mapie stolicy. Na ponad 18 tys. mkw. powierzchni mieści się ponad 100 salonów i butików oferuje kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także artykuły wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się tak renomowane butiki jak m.in.: Baldinini, Guess, IceIceberg, iBLUES, MaxMara, Weekend by MaxMara, Massimo Rebecchi, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel czy TruTrussardi.