Salon w Sadybie to 57. placówka Ochnika w Polsce. – To już u nas tradycja, że nowe otwarcie połączone jest z atrakcyjnymi promocjami dla naszych klientów – mówi Arkadiusz Konarski, dyrektor ds. Rozwoju Salonów Firmowych. W najbliższą sobotę Klienci mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 10 proc. przy zakupie jednego produktu oraz 20 proc. przy zakupie dwóch produktów z odzieży i galanterii skórzanej Ochnik. Promocja nie obejmuje środków do konserwacji skóry.

Jeśli komuś nie uda się dojechać na sobotnie otwarcie do CH Sadyba Best Mall, firma przygotowała też coś dodatkowego – świąteczną promocję Ochnik Pod Choinkę.

W ramach promocji, już teraz w salonach firmowych (z wyjątkiem outletów), przy zakupie dowolnej torebki damskiej lub dwóch produktów z drobnej galanterii (wizytowniki, portfele, etui, organizery) dodatkowy produkt można otrzymać tylko za 1 zł. Promocja dostępna jest również w sklepie internetowym na www.sklep.ochnik.pl.

Ochnik to polska firma z ponad 20-letnią tradycją w projektowaniu i sprzedaży najwyższej jakości odzieży i galanterii skórzanej. Kolekcje marki tworzone są przez młodych, ambitnych projektantów, którzy pragną kultywować umiłowanie do tego, co piękne. Ochnik oferuje unikalne, wyjątkowe i ponadczasowe kolekcje, projektowane z myślą o ludziach ceniących jakość i styl. W kolekcji marki znaleźć można niezwykle bogatą i oryginalną ofertę kurtek skórzanych, płaszczy, kożuchów, a także odzieży lekkiej jak sukienki, kamizelki, spódnice, spodnie. Firma proponuje również oryginalną galanterię skórzaną, m.in. torebki, teczki, torby podróżne, pokrowce na laptopa, portfele i paski. Salony Ochnik można znaleźć w największych centrach handlowych w Polsce.