Kwota transakcji sprzedaży trzech galerii handlowych wynosi 40,2 mln euro, czyli o 7,8 mln euro więcej niż pięć lat temu, kiedy to Carpathian przejął obiekty od Blue Knight.

Centrum handlowe Tulipan w Łodzi dysponuje 41,6 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajdują się 62 sklepy i punkty usługowe. Operatorem spożywczym galerii jest hipermarket Real. Dodatkowo łódzcy klienci mają do dyspozycji ośmiu średniopowierzchniowych najemców: RTV Euro AGD, CCC, Bon Prix, Cropp Town, Reserved, Jysk, Komfort i Abra. Rocznie galerię odwiedza ponad cztery miliony osób.

Otwarte w 1999 roku CH Kometa w Toruniu to obiekt o połowę mniejszy – na powierzchni handlowej (GLA) 20 tys. mkw. miejsce znalazło 20 butików. Najemcą galerii jest również Real. Średnie powierzchnie zajmuje sklep obuwniczy CCC oraz drogeria Rossmann. W strefie oddziaływania galerii znajduje się 237 tys. mieszkańców Torunia i najbliższych okolic. Centrum rocznie może liczyć na odziwdzalność rzędu 3,5 mln osób.

Real jest także operatorem spożywczym, oddanego do użytku w sierpniu 2001 roku centrum handlowego Sosnowiec. Na powierzchni całkowitej 25 tys. mkw. mieszczą się tu 22 sklepy i punkty usługowe, w tym m.in. salon RTV Euro AGD. Galerię rocznie odwiedza dwa miliony osób.