Echo Investment pojawiła się również w „minirankingach” zestawienia. W kategorii „Stopa Referencji” zajęła 15 miejsce, natomiast w kategorii „Usługi” miejsce 13.

Ranking opracowany został na podstawie przychodów ze sprzedaży i zebranych opinii respondentów, określających znajomość danej marki i gotowość do polecania jej innym.

Echo Investment SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.
Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również projekty komercyjne w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.
I połowę 2010 roku kielecka spółka deweloperska Echo Investment zamknęła zyskiem netto wynoszącym ponad 57 mln zł. Przychody netto sięgnęły blisko 232 mln, zaś całkowita wartość aktywów wyniosła 4,5 mld zł.

Poziom kapitału własnego w tym okresie wzrósł o blisko 1,03 mln zł w odniesieniu do I połowy 2009 roku. Na koniec I półrocza 2010 roku Echo Investment posiadała blisko 270 mln zł środków pieniężnych.