Nowe oprogramowanie Yourcegid Retail zostało stworzone z myślą przede wszystkim o sklepach typu non-food z branży odzieżowej, dodatków i akcesoriów, sprzętu elektronicznego, butików biżuteryjnych, czy perfumerii. Innowacyjna technologia ma wspomagać sprzedaż i ułatwiać pracę handlowcom.

Debiutujący na polskim rynku system obejmuje wsparcie sprzedaży już na poziomie planowania i zamówień poprzez dystrybucję. Ułatwia sam proces sprzedaży, a finalnie odpowiada również za zaawansowane raportowanie i analizy.

– Yourcegid Retail umożliwia optymalizację procesów biznesowych i całościowe zarządzanie funkcjonowaniem sieci sklepów. Zapewnia prawidłowy przepływ informacji, monitorowanie działalności poszczególnych sklepów oraz wpływa na szybkość i jakość obsługi klienta. Pozwala na podejmowanie szybkich decyzji poprzez dostęp do wszystkich informacji z każdego miejsca i o każdym czasie – zapewniają dostawcy.

Jantar to firma specjalizująca się w systemach sprzedaży i automatycznej identyfikacji towarów. Od 20 lat współpracuje z liderami na rynku informatycznym. W ramach działalności integracyjnej dostarcza rozwiązania dla marek: Sephora, Yves Rocher, Alma Market, Krakowski Kredens, Camaieu, Quiksilver, Aelia. Od 1999 roku, jako partner współpracuje z Grupą Cegid, dostarczającą oprogramowanie dla retailu.