Salon ma powierzchnię 120 mkw.

Marki Okaidi oraz Obaibi oferują ubrania i akcesoria dla dzieci w przedziale wiekowym 0-14 lat. Sieć Okaidi powstała w 1996 roku we Francji i dotychczas rozwinęła się tam do 350 sklepów. Obecnie 700 sklepów pod tym szyldem funkcjonuje w ponad 60 krajach, m.in.: we Włoszech, w Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Holandii, krajach Środkowego Wschodu, Chinach, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Arkadyjska lokalizacja sieci handlowej Okaido jest trzecią w Polsce i drugą w Warszawie.

Centrum handlowo-rozrywkowe Arkadia to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce i Europie. W warszawskiej galerii na 287 tys. mkw. powierzchni całkowitej zgromadzono ok. 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 15 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Możliwości wyboru i różnorodność oferty Arkadii podzielono ze względu na specjalizację sklepów oraz sposoby spędzania czasu i zainteresowania konsumentów na kilka światów: Świat Mody, Świat Wielkich Zakupów, Świat Sportu, Rozrywki i Hobby, Świat Dziecka, Świat Zdrowia i Urody, Świat Smaków.

Centrum handlowe Arkadia aktywnie włącza się także w działania związane ze społeczną odpowiedzialnoscią biznesu. Jest organizatorem m.in. akcji „Ekoodpowiedzialni”.