Aktualnie do Centrum Rekreacji Pure należy 10 placówek sportowo-rekreacyjnych, tworzonych w ramach trzech segmentów: Pure Platinium (Cuprum Arena Lubin, Złote Tarasy Warszawa), Pure Health&Fitness (Blue City Warszawa, Galeria Kazimierz Kraków, Manufaktura Łódź, Mazovia Płock) oraz Pure Fitness (Forum Gliwice, Renoma Wrocław, Pestka Poznań, Galeria Rembielińska w Warszawie). Już niebawem sieć stworzy punkt w Galerii Agora w Bytomiu, z którą podpisała właśnie umowę najmu. Wkrótce pojawi się również kolejny klub Pure w Silesii City Center w Katowicach.

Podczas ostatnich negocjacji, inwestora Galerii Agora obiektu reprezentowała międzynarodowa firma Cushman&Wakefield, będąca wyłącznym agentem przy komercjalizacji tego obiektu.

Galeria Agora jest pierwszą tak nowoczesną inwestycją o charakterze handlowo-usługowym na terenie Bytomia. Budowę rozpoczęto w 2008 roku, a przekazanie obiektu do użytkowania nastąpiło 15 listopada 2010 roku. Szacowana wartość inwestycji wynosi 90 mln euro. Inwestorem i deweloperem projektu jest firma Braaten+Pedersen plus Partners, a generalnym wykonawcą – spółka Erbud.

Cushman&Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Została założona w 1917 roku i obecnie zatrudnia ponad 13 tys. pracowników w 230 biurach w 60 krajach.