Sieć Bierhalle działa w Polsce od roku 2005. Pierwszy lokal powstał w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Kolejne, ulokowane w galeriach, znajdują się w Łodzi, Wrocławiu i Katowicach. W sumie Bierhalle zarządza sześcioma restauracjami w kraju.

Aktualnie firma QLT Restaurant&Bar zapowiada dalszy systematyczny rozwój. – Na razie nie mamy skonkretyzowanych planów, aczkolwiek prowadzimy zaawansowane negocjacje w Warszawie i Poznaniu. Mamy w planach centra handlowe jednak za wcześnie na ich nazwy. Jedyne co mogę powiedzieć to, że w zawiązku z budową nowych centra handlowych w latach 2011-2014 bierzemy pod uwagę: Katowice, Poznań, Wrocław, Kraków, Trójmiasto oraz Warszawę – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Jerzy Becz członek zarządu i współwłaściciel sieci restauracji Bierhalle.

Bierhalle stanowi koncept łączący restaurację z mini browarem. Jest to stosunkowo nowy format gastronomiczny, ale jak zapewniają przedstawiciele sieci, jego popularność w Polsce wzrasta w ostatnich latach. – Konsekwentnie walczymy o nowych klientów. Dlatego mocną stroną Bierhalle jest nie tylko piwo, ale przede wszystkim bardzo zróżnicowana kuchnia, dbająca również o potrzeby miłośników zdrowego odżywiania się – komentuje Jerzy Becz.