The House of Villeroy&Boch w salonie Kamen ma 49 mkw. Znajdują się w nim cztery kompletne boksy wyposażone w ceramikę, płytki, produkty wellness i akcesoria łazienkowe firmy Villeroy&Boch.

Jest to drugi w Polsce „dom” tzw. trzeciej generacji, w którym można łatwo zmieniać wielkość boksów, dopasowując układ przestrzenny do indywidualnych potrzeb. Cały salon Kamen ma powierzchnię 386 mkw.
Współpraca między firmami Kamen Piotr Kamiński i Villeroy&Boch trwa od 2004 roku.

Firma Kamen została założona przez Piotra Kamińskiego w 2001 roku. Dynamiczny rozwój zaowocował otwarciem nowych salonów w Warszawie i Białymstoku. Na łącznej powierzchni tysiąca mkw. powstały nowoczesne aranżacje oparte o produkty przede wszystkim niemieckich i włoskich marek.

Aktualnie Kamen posiada pięć salonów ekspozycyjnych w Warszawie i jeden w Białymstoku, zatrudniając łącznie 27 osób.

Villeroy& Boch posiada 24 fabryki w 12 krajach Europy, Meksyku i Tajlandii, a siedziba główna koncernu znajduje się w miejscowości Mettlach w południowych Niemczech. Asortyment produktów podzielony jest na trzy dywizje: łazienka i wellness, zastawa stołowa i płytki ceramiczne. Firma istnieje od 260 lat i jest dziś obecna na rynkach w 125 krajach.