10 grudnia w godzinach 19.00–22.00 w galerii Focus Mall Rybnik klienci będą mogli skorzystać z przygotowanych promocji i rabatów, które tego wieczoru sięgną nawet do 70 proc. To specjalna przedświąteczna akcja galerii.

Tradycyjnie już wyprzedaży towarzyszyć będzie Gwiazdkowy Konkurs Paragonów – aby zdobyć świąteczny prezent, wystarczy mieć przy sobie paragon z Nocy Wyprzedażowej i wziąć udział w zabawie. Do zdobycia będzie jedna z 35 wartościowych nagród, w tym laptop, telewizor LCD 32”, zestaw kina domowego, konsola XBox, nawigacja samochodowa, aparat fotograficzny.

Galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall to obiekt w centrum Rybnika. Zbudowana na miejscu starego browaru galeria, którą otwarto 5 września 2007 roku, to blisko 80 sklepów, punktów usługowych i restauracji, oraz 7-salowe Multikino, zlokalizowane na drugim piętrze galerii.

Focus Mall jest inwestycją Parkridge CE Retail, która zajmuje się planowaniem i budową śródmiejskich centrów rozrywkowo-handlowych pod marką Focus Park. Rybnicka galeria jest pierwszym tego typu obiektem – w roku 2008 roku otwarto galerie Focus Mall w Bydgoszczy i Zielonej Górze, w 2009 w Piotrkowie Trybunalskim. Kolejne projekty dotyczą m.in. Gliwic, Jeleniej Góry i Piły.