TK Maxx oferuje ubrania, obuwie, akcesoria i artykuły dla domu sygnowane przez renomowane marki i sławnych projektantów. To co wyróżnia salony TK Maxx to ceny – nawet do 60 proc. niższe od regularnych cen sklepowych.

TK Maxx należy do amerykańskiej Grupy TJX Companies, która posiada ponad 2,5 tys. sklepów w USA i Kanadzie oraz ponad 250 sklepów w Europie, w tym siedem w Polsce. Sklep TK Maxx w Galerii Jurajskiej będzie jednym trzech nowych salonów tej sieci, które rozpoczną działalność w Polsce w najbliższym czasie.

90proc. produktów oferowanych w sklepach TK Maxx to najnowsze kolekcje, a 10 proc. – towary z poprzednich sezonów. W ofercie TK Maxx znajdują się produkty ponad 3 tys. renomowanych producentów z całego świata.

– Sklep TK Maxx w Galerii Jurajskiej to kolejny przełom na częstochowskim rynku handlowym. Oferowane przez TK Maxx marki, dostępne w przystępnych cenach, z pewnością przyciągną wielu częstochowian i mieszkańców regionu, zainteresowanych najnowszymi trendami w modzie. W całej Polsce istnieje zaledwie kilka sklepów TK Maxx. Tym bardziej cieszymy się, że kolejna placówka tej sieci zostanie otwarta właśnie w Galerii Jurajskiej – mówi Monika Janczewska-Leja, dyrektor ds. Powierzchni Handlowych w GTC SA.

Zakupy z sklepie TK Maxx w Galerii Jurajskiej w Częstochowie będzie można zrobić od marca 2011 r.

Galeria Jurajska to trzecie centrum handlowo-rozrywkowe zrealizowane przez GTC w Polsce i pierwszy nowoczesny obiekt tego typu w Częstochowie. Jego otwarcie nastąpiło w październiku 2009 roku.

Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130.000 mkw., z czego 49.000 mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City.