Żyroskop to urządzenie wyposażone w jednoosobowy fotelik, który obraca się w niewiarygodnym tempie, we wszystkie strony. Przeciążenie żyroskopu wynosi 3G. Teraz klienci Gemini Park Tarnów mogą na własnej skórze przetestować sprzęt.

– Sesja trwa tak długo, jak życzy sobie klient. Jednak średni czas obrotów wynosi do pięciu minut – mówi właściciel sprzętu, Tytus Tschuk. – Koszt takiej sesji to siedem zł. Urządzenie jest zupełnie bezpieczne – zapewnia.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 80 tyś. metrów kwadratowych znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Galerii należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej, oddanego do użytku w maju 2009 roku. W planach Gemini Holdings jest budowa kolejnego obiektu handlowego w Tychach.