Salon Tara Dywany Tybetańskie w warszawskiej Domotece jest pierwszym i jedynym sklepem tej marki na terenie Europy Wschodniej. Zlokalizowany jest on na piętrze i zajmuje powierzchnię 91,5 mkw.

Dywany z asortymentu salonu Tara tkane są ręcznie według tradycyjnych metod. Do ich produkcji wykorzystywane są ręcznie czesane włókna wełny tybetańskiej i nowozelandzkiej, a także chińskiego jedwabiu, naturalnej juty i bawełny. W ofercie salonu znajdują się także dywany tkane z różnorodnych materiałów nowoczesnych.

Salon Tara oferuje także możliwość wykonania dowolnego dywanu na zamówienie. Projekt, wzór, wymiar i kolor dywanu, a także rodzaj użytego włókna zależą jedynie od wyobraźni i woli klienta. Umożliwia to stworzenie oryginalnego dywanu, idealnie odpowiadającego osobistym gustom i architekturze pomieszczenia, do którego jest on przeznaczony.

Z okazji otwarcia salonu Tara będzie obowiązywała specjalna oferta na zakup asortymentu: rabat w wysokości do 35 proc. na wybrane produkty oraz rabat 10 proc. na wszystkie pozostałe. Oferta promocyjna będzie obowiązywać także z okazji Świąt i Nowego Roku.

Park Handlowy Targówek wraz z Domoteką, IKEA, Leroy Merlin i pasażem meblowym to największe w Polsce centrum wyposażenia wnętrz z najbogatszą ofertą mebli i dodatków wnętrzarskich ze wszystkich kategorii produktowych i półek cenowych, zlokalizowane na warszawskim Targówku. 100 sklepów centrum oferuje swoim klientom meble do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, jadalni, gabinetu, pokoju dziecięcego oraz elektronikę. Ofertę Parku Handlowego Targówek wzbogacają sklepy z artykułami dla dzieci (SMYK Megastore i Świat Dziecka), sklep Decathlon, delikatesy Piotr i Paweł, sklep zoologiczny Kakadu, a także pasaż usługowy z pralnią, klubem fitness, biurem podróży oraz restauracjami.