W najbliższą sobotę, 11 grudnia od 14.00 w Galerii Askana odbędzie się spotkanie z kapitanem Stali Gorzów, Mistrzem Świata na żużlu 2010 i osobowością roku FIM – Tomaszem Gollobem.

Wśród atrakcji znajdą się m.in. prezentacje multimedialne, animacje i konkursy dla najmłodszych, pokazy sprzętu żużlowego oraz pokazy mody dla kibiców w wykonaniu hostess i zawodników Stali Gorzów. Pojawi się też sam mistrz, który opowie o swojej drodze do tytułu, będzie rozdawał autografy i zaprezentuje swoją biografię autorstwa Grzegorza Ślaka.

Kibice będą również mieli możliwość zrobienia zdjęcia z mistrzowskim pucharem, otrzymanym przez Tomasza Golloba na zawodach wieńczących cykl GP 2010 w Bydgoszczy.

Galeria Askana w Gorzowie Wielkopolskim to centrum o powierzchni ponad 18 tys. mkw. GLA (55 tys. mkw. pow. całkowitej), na której znajduje się 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów.

C&A, Promod, Reserved, Solar, delikatesy Bomi, wielosalowe kino Helios z pięcioma salami na 1200 osób – to tylko niektóre z marek znajdujących się w galerii, a których nie sposób znaleźć w promieniu 100 km od centrum.

Galeria Askana została uznana najlepszym Centrum Handlowym roku 2008 (CEPIF) oraz otrzymała tytuł Mistera Budowy. Ponadto została finalistą nagród Marketing Solal Awards za najlepsze otwarcie roku 2007.

Właścicielem Galerii Askana jest Caelum Development, irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie. Caelum działa na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii i Niemiec.