W każdy kolejny weekend grudnia Pasaż Świętokrzyski stanie się miejscem, w którym klienci będą mieli okazję poznać tradycje związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia z różnych zakątków świata: Anglii, Szwecji, Meksyku, Włoch. Animacje plastyczne i artystyczne oraz malowanie bombek połączone zostaną z konkursami, nagrodami i słodkimi niespodziankami. Przygotowane atrakcje pomyślane zostały tak, aby mogli skorzystać z nich zarówno dorośli, jak i dzieci.

11 i 18 grudnia każdy, kto zrobi zakupy w Pasażu Świętokrzyskim będzie mógł skorzystać ze Świątecznego Pogotowia Świętego Mikołaja, w którym będą pakowane prezenty. Warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie dowodu zakupu.

W okresie przedświątecznym Pasaż Świętokrzyski włączył się również zbiórkę funduszy na leczenie Adasia, chłopca z porażeniem mięśniowym, mieszkającego w niedalekim sąsiedztwie Pasażu. Akcje wspomóc mogą klienci centrum.

Pasaż Świętokrzyski jest centrum handlowym zarządzanym przez King Sturge – firmę doradczą działającą na rynku nieruchomości w Europie (posiada 46 biur w 12 krajach europejskich). King Sturge zatrudnia przeszło 3800 pracowników w 165 własnych i stowarzyszonych biurach na całym świecie. Sieć obejmuje główne ośrodki handlowe w Wielkiej Brytanii, najważniejsze miasta Europy kontynentalnej, a także Stany Zjednoczone i Kanadę, które są obsługiwane przez partnerów handlowych z King Sturge CORFAC International. Spółka posiada również firmy stowarzyszone w Chinach, Indonezji, Malezji i Singapurze.