Łącznie w Bonarce zaprezentowanych zostanie ok. 150 autorskich projektów, zrealizowanych przez małopolskich architektów. Wystawa organizowana jest przez Radę Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów i stanowi gratkę dla miłośników architektury, także tej w nowoczesnym wydaniu.
Wernisaż odbędzie się 10 grudnia 2010 roku, o godz. 11.00 w Palmiarni.

W ramach obchodów 7. Małopolskich Dni Architekta, odbędą się również pokazy dwóch filmów związanych z architekturą w reżyserii Pani Jadwigi Kocur: pt. „Porwanie Europy” i „Dwugłowy Smok”. Prezentacja filmów odbędzie się w siedzibie Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów w Krakowie.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano oraz Rubbabu.