Do iluminacji terenów zewnętrznych tarnowskiego centrum handlowego wykorzystano oprawy Umbrella Max 250W w wykonaniu specjalnym (pomalowane na RAL9006), oprawy oświetlenia drogowego LugSan 4 oraz naświetlacze szerokostrumieniowe PowerLug.

Gemini Park Tarnów to największe centrum handlowe w Tarnowie i regionie. Na ponad czterdziestu jeden tysiącach metrów kwadratowych powierzchni znajduje się sto sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Dostawa oświetlenia dla tej inwestycji jest kolejną realizacją LUG w zakresie oświetlenia centrów handlowych i potwierdza wysokie kwalifikacje LUG w tym zakresie.

Firma LUG Light Factory należy do czołowych europejskich producentów systemowych rozwiązań z zakresu profesjonalnej techniki świetlnej. Model biznesowy firmy LUG opiera się na wykorzystaniu fachowej wiedzy i ponad 20-letniego doświadczenia, po to aby poprzez kompleksowe doradztwo, badanie potrzeb klientów i audyt wymagań, opracowywać, a następnie dostarczyć innowacyjne i energooszczędne oświetlenie architektoniczne i przemysłowe.

LUG Light Factory ma również możliwość obsługi potrzeb klientów poszukujących nietypowych rozwiązań w oświetleniu tj. projektowania opraw oświetleniowych indywidualnie dopasowanych do elementów architektury tzw. customizacja.