W ostatnich miesiącach firma LUG zrealizowała oświetlenie dla kilkuset obiektów handlowych z wykorzystaniem projektorów wnętrzowych Robin, m.in.: oświetlenie stoisk obiektu Sukiennice w Krakowie, Delikatesy Centrum i salony Łazienek Królewskich w całej Polsce, salon samochodowy Fiat w Rumunii, stoiska w markecie Aywaille w Belgii, oświetlenie witryn centrum handlowego Big Box w Izraelu, sieci salonów meblowych w Niemczech i liczne obiekty handlowe w Europie Wschodniej.

Projektory Robin to produkty nowej generacji – obudowa oprawy została wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na wysoką temperaturę oraz promieniowanie UV, zaś odbłyśnik z aluminium. Projektor ten idealnie wkomponuje się w architekturę każdego wnętrza – dostępny jest w sześciu kolorach obudowy: biały (RAL 9003), szary (RAL 9006), grafitowy (RAL 7012), czarny (RAL 9005) oraz transparentny biały i czerwony.

Ponadto dostępny jest w kilku kątach świecenia: ROBIN: 12°, 20°, 36°, 60°; ROBIN Mini: 12°, 24°, 36°; ROBIN HIR: 10°, 24°, 40°. Główne zastosowanie projektorów Robin to: pomieszczenia sprzedażowe tj. butiki, galerie, centra handlowe, salony samochodowe, muzea, oświetlenie płaszczyzn pionowych: regały, wystawy, ekspozycje.