– W wirze świątecznych zakupów każda chwila oddechu wydaje się bezcenna. Klienci, którzy przyjdą z dziećmi do Maxa mogą zostawić swoje pociechy i zrobić świąteczne zakupy, mając pewność, że najmłodsi są pod dobrą opieką – mówi Łukasz Tomczak, specjalista ds. marketingu Caelum Development.

Centrum handlowe Max zorganizowało m.in. symulatory jazdy samochodem i motorem, zjeżdżalnię, wielkiego dmuchańca oraz kilkanaście stanowisk do rysowania.

Plac zabaw dostępny jest dla wszystkich odwiedzających całkowicie bezpłatnie. Akcja potrwa do samych Świąt Bożego Narodzenia.

CH Max to pierwszy nowoczesny obiekt handlowy w Tarnowie. W budynku powstałym w 2001 roku znajduje się 45 punktów handlowo-usługowych, m.in. Carrefour Market, Drogeria Natura, Mix Electronics, House, Mohito.

Obiekt należy do Caelum Development – irlandzkiej grupy inwestycyjnej, operującej na rynkach nieruchomości komercyjnych, w szczególności na ternie Europy Środkowo-Wschodniej.

Caelum Development skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości. Firma jest inwestorem, deweloperem, zarządcą i promotorem posiadanych projektów. Więcej informacji na stronie www.caelumdevelopment.eu