– Jestem przekonany, że Galeria Słoneczna będzie znakomitą alternatywą dla klientów, którzy dotychczas udawali się na większe zakupy do Warszawy – mówi Sean Briggs, przedstawiciel AIG/Lincoln odpowiedzialny za kwestie najmu. – Jednakże naszym celem jest wybudowanie w Radomiu nie tylko galerii handlowej, ale wielofunkcyjnego Centrum Słonecznego oferującego możliwość spędzania wolnego czasu. Oprócz zakupów klienci będą mogli obejrzeć film w sześcioekranowym Multikinie lub skorzystać z kilkunastu restauracji i kawiarni. Na dzieci będą czekały place zabaw, a dorośli będą mogli udać się do Aquaparku lub obejrzeć przedstawienie w amfiteatrze – kontynuuje Sean Briggs.

Galeria Słoneczna, która zostanie otwarta wiosną 2011 roku, mieści się w samym centrum Radomia i dysponuje 42 tys. mkw. powierzchni najmu. Galeria stanowi część Centrum Słonecznego, unikatowego projektu obejmującego także otwarty w listopadzie Aquapark Radom, Osiedle Słoneczne, park, amfiteatr oraz place zabaw dla dzieci.

AIG/Lincoln Polska to międzynarodowa spółka deweloperska i inwestycyjna świadcząca usługi także z zakresu zarządzania nieruchomościami. Firma działa na polskim rynku nieruchomości od 1997 roku i zrealizowała szereg komercyjnych oraz mieszkaniowych projektów.