W specjalistycznym salonie w centrum handlowym Klif Gdynia, marka Monetti oferuje bieliznę stołową i pościelową, obrusy, zasłony, dywany, pokrowce na sofy i fotele, płaszcze kąpielowe, ręczniki i narzuty włoskich marek Bassetti i Zucchi oraz Signoria. Klienci znajdą w salonie także produkty marki Laura Ashley (komplety pościeli, narzuty, zasłony) oraz komplety pościeli, ręczniki i płaszcze kąpielowe marek: Lacoste, Jalla i Jardin Secret. Komplety pościeli, ręczników i płaszcze kąpielowe stanowią standardowy element list prezentów ślubnych układanych w salonach firmy Monetti.

Historia marki Klif sięga 1996 roku, kiedy to w Gdyni otwarto pierwsze centrum handlowe tej marki, będące jednocześnie jednym z pierwszych tego typu obiektów w Polsce. Trzy lata później marka pojawiła się także w Warszawie. Dziś, po 14 latach obecności na rynku, centra handlowe Klif posiadają szerokie grono klientów i sprawdzonych partnerów biznesowych.

W piątej edycji projektu Superbrands marka Klif została uznana za jedną z najsilniejszych polskich marek i zdobyła tytuł Superbrand Polska 2010. Statuetki zostaną oficjalnie wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się w lutym 2011 roku w Warszawie.