Dotychczas zarząd Redan SA składał się z dwóch osób, a decyzja o jego rozszerzeniu wynika z faktu dynamicznego rozwoju Grupy Redan i ma na celu klarowny podział kompetencji. Piotr Kulawiński, prezes zarządu odpowiedzialny jest za kwestie strategiczne oraz zarządzanie i rozwój sieci sprzedaży, a także operacje zagraniczne. Bogusz Kruszyński, wiceprezes zarządu odpowiedzialny jest za finanse i IT Grupy. Michał Kałużyński, jako wiceprezes zarządu Redan SA, będzie odpowiedzialny za tworzenie produktu i zarządzanie markami, marketing oraz zarządzanie procesami zakupu i sprzedaży.

Michał Kałużyński ma 38 lat i jest absolwentem Wydział Marketingu i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Varner Polska sp. z o.o., gdzie odpowiedzialny był za kierowanie działem kolekcji męskiej marek Cubus oraz polskiego Benettona. Pracował również w Young Fashion sp. z o.o. jako kierownik ds. produktu marki Zara w Polsce. Od 2005 r. jest związany z Redan jako dyrektor ds. sprzedaży Top Secret oraz Troll. Z dniem 10 grudnia 2010 r.

Redan SA jest operatorem znanych detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll i dyskontowej sieci Textilmarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Redan zleca swoją produkcję fabrykom w Polsce, Chinach, Indiach, Turcji, Korei i Bangladeszu. W Polsce grupa kapitałowa zatrudnia ponad półtora tysiąca osób. Sprzedaż jest prowadzona w 4 sieciach detalicznych: Top Secret&Friends, Top Secret, Troll oraz Textilmarket liczących prawie 400 sklepów. Redan powstał w 1995 roku. W 2003 roku akcje spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrala spółki znajduje się w Łodzi.