W ofercie znaleźć można i skosztować niespotykanych oliw smakowych – np. z tymiankiem czy peperoni, olejów – np. arganowego ale i tych z orzechów włoskich lub dyni. Bogaty wybór octów balsamicznych czy aperitifów (truskawkowy, z mango), likierów, grapp, brandy, whisky oraz win z niemieckich winnic znad Moseli to gwarant częstych powrotów do sklepu. Ponadto w ofercie dostępne są chleby smakowe z ziołami, makarony, risotto, dipy, musztardy, mieszanki ziół, przyprawy, dressingi i wiele, wiele innych.

– W naszych sklepach wabimy klienta wzrokiem przez koncepcję "produktów luzem", uwodzimy smakiem i czarujemy ciekawym zapachem. Wszystkich specjałów można bowiem skosztować w sklepie przed zakupem – mówi Aleksandra Matyl, właścicielka firmy Matyl Feinkost, generalny przedstawiciel marki Wajos w Polsce. – Nasze produkty w połączeniu z oryginalnymi opakowaniami idealnie nadają się do skomponowania prezentów na każdą okazję – dodaje.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Do grona najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in.: Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu i inni.