Nowy salon Ecoverso na poziomie 0 galerii będzie przekraczał powierzchnię 120 mkw. Marka Ecoverso oferuje klientom torebki oraz obuwie, ze skóry ekologicznej, zamszu oraz bogaty wybór galanterii skórzanej o oryginalnym wzornictwie i w ciekawej kolorystyce.

Na gości Galerii Rumia czeka w najbliższym czasie także bogaty program atrakcji świątecznych. Codziennie na terenie obiektu działa punkt pakowania prezentów, a w sobotę, 18 grudnia, dzieci będą miały okazję wziąć udział w grach i zabawach opartych na motywach bożonarodzeniowych. W programie, między innymi, spotkanie ze Świętym Mikołajem, smakowanie potraw świątecznych i występ lokalnej grupy tanecznej.

Deweloperem obiektu jest firma Polimeni International. To znany na rynku amerykańskim deweloper, który od 10 lat prowadzi działalność także na terenie Polski. Strategia firmy zakłada głównie inwestycje w miastach średniej wielkości. Była ona inicjatorem projektów tzw. mix- use, łączących powierzchnię handlową, usługową, rekreacyjną i sportową, realizowaną w ramach jednej inwestycji. Grupa Polimeni zrzesza obecnie 15 spółek funkcjonujących w Polsce. Do jej głównych inwestycji należą galerie handlowe w Słupsku, Rumi i Jastrzębiu, projekty mieszkaniowe w Juracie i Pucku i projekty biurowe, jak nowy biurowiec w Gdańsku Wrzeszczu.