Eva Minge, projektantka, której pokazy odbywały się m.in. podczas New York Fashion Week, Paris Fashion Week czy w Rzymie na Schodach Hiszpańskich, po raz pierwszy stworzyła ekskluzywną kolekcję ubranek dla dzieci w wieku od 0 do12 lat. Projekt został zrealizowany w ramach rozpoczetej właśnie współpracy z marką Baby Holiday. Kolekcja pod nazwą Young Eva Minge & Baby Holiday jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem salonu Baby Holiday i w internetowej ofercie marki. Klienci mają do niej dostęp od grudnia. Przedstawiciele firmy zapowiadają, że to dopiero początek kooperacji.

Baby Holiday to brand z ekskluzywnymi ubrankami dla najmłodszych, które produkowane są w limitowanych seriach, z położeniem nacisku na wzornictwo, wykończenie oraz jakość zastosowanych materiałów i dodatków.

Ubranka Baby Holiday zostały docenione m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, czy w Rosji. A od sezonu wiosna-lato 2011 będą dostępne w kilkudziesięciu butikach partnerskich na rynku brytyjskim, irlandzkim oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Blue City to centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.