Podczas jarmarku w centrum handlowym Gemini Park Tarnów swoje stoiska rozłoży 14 producentów produktów regionalnych. Zaoferują m.in. naturalnie wytwarzane wyroby: wędliny, kiełbasy, pieczywo kurpiowskie, ryby wędzone, pierniki.

W weekend 18 i 19 grudnia, podczas świątecznego jarmarku klienci Gemini Park Tarnów będą również mogli wziąć udział w konkursach i zabawach. Będą opowieści twórców ludowych, klimat świąt przypominający dawne, pogórzańskie zwyczaje, wspólne wykonywanie ozdób choinkowych i świątecznych dekoracji – zapowiadają organizatorzy. – Chcemy udowodnić, że świąteczne zakupy mogą być przyjemnym przeżyciem – mówi Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Centrum handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Galerii należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej, oddanego do użytku w maju 2009 roku. W planach Gemini Holdings jest budowa kolejnego obiektu handlowego w Tychach.