Lider w dziedzinie designu, firma Kartell, oferuje klientom szeroką gamę oryginalnych produktów, które wyróżniają się przede wszystkim wielofunkcyjnością, oryginalnymi wzorami oraz skutecznym połączeniem nowoczesności z tradycją. W ofercie znajdują się zarówno niezwykle kolorowe krzesła o unikalnych kształtach, stoły, meble oraz rozpoznawalne lampy. Wszystkie produkty marki Kartell są łatwe w użyciu, wielofunkcyjne, a przede wszystkim trwałe. Firma od lat przykłada ogromną wagę do produkcji mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz wykonanych tylko z materiałów najwyższej jakości. Przeźroczystość, gładkość, giętkość, odporność na warunki atmosferyczne i delikatność w dotyku – uzyskanie tych cech było możliwe dzięki stosowaniu w produkcji najnowocześniejszych technik i materiałów.

Unikalne formy mebli marki Kartell są dziełem uznanych w świecie projektantów, którzy od lat współpracują przy tworzeniu tych charakterystycznych produktów. W tym gronie są m.in. Ferruccio Laviani, Phillipe Starck, Ron Arad, Anna Castelli Ferrieri czy Patricia Urquiola. Każdy salon marki Kartell projektowany jest w taki sposób, aby jak najlepiej eksponował produkty, które w świecie designu uważane są za prawdzie klejnoty sztuki użytkowej.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.