Marka Liu Jo powstała w 1995 roku we Włoszech. Jej twórcami są bracia Marco i Vanisa Marchi. Dziś Liu Jo jest uważana za jeden z największych sukcesów handlowych we Włoszech w minionych latach. Sieć posiada 65 sklepów w samych tylko Włoszech. W Polsce marka pojawiła się we wrześniu 2007 roku. W ofercie Liu Jo znajdują się ubrania damskie, dodatki, bielizna i linia dla dzieci. Dla mężczyzn z kolei powstała linia Liu Jo Jeans. W ofercie polskich salonów Liu Jo znajdują się kolekcje damskie.

Twórcy marki tworzą przede wszystkim dla kobiet dynamicznych, ceniących sobie wyraźne wzornictwo, włoską klasę i bardzo dobre tkaniny. – To już kolejna, po Max Mara i Stefanel, włoska marka w ofercie Silesia City Center. Salon ma powierzchnię 50 mkw. i znajduje się w centralnym punkcie centrum handlowego – przy Placu Tropikalnym – wyjaśnia Małgorzata Ryfa, dyrektor ds. wynajmu Silesia City Center. Najnowsza kolekcja Liu Jo została zaprezentowana latem podczas Warsaw Fashion Street 2010. Twarzą pokazu była Dorota Gardias.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku i w Zagłębiu centrum handlowo–rozrywkowe. Na powierzchni 66 tys. mkw. znajdują się sklepy, tak prestiżowych i unikalnych marek jak Armani Jeans, VJC Versace, Max Mara, Burberry, czy Marc Cain.

Silesia City Center to miejsce doskonale skomunikowane z całą konurbacją śląską. Oferta obiektu to 250 sklepów, punktów usługowo–handlowych, kawiarni i restauracji. Silesia wyróżnia się także architekturą.