300 pierwszych klientów centrum outlet Factory Poznań, którzy dokonają w obiekcie zakupów na kwotę 150 zł, otrzymają voucher, upoważniający do nabycia na stoisku MasGreen choinki i ozdób świątecznych z 30-procentową zniżką. Akcja odbędzie się w najbliższy weekend, 18-19 grudnia. Kupony będą rozdawać hostessy na terenie całego centrum.

Factory to centra outlet zarządzane przez firmę Neinver, hiszpańską grupę kapitałową koncentrującą swoją działalność na projektowaniu, promocji oraz zarządzaniu portfolio inwestycji w europejskim sektorze nieruchomości.

Neinver wprowadził koncepcję centrum outlet do Hiszpanii w 1996 roku, a na rynek polski w 2002 roku. Obecnie w Polsce znajdują się trzy centra outlet: Factory Warszawa Ursus, Factory Wrocław i Factory Poznań, dysponujące 42 200 mkw. łącznej powierzchni handlowej.

Centrum Factory Poznań zostało otwarte we wrześniu 2007 roku i liczy 15 200 mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się ponad 90 sklepów oferujących polskie i międzynarodowe marki odzieżowe, m.in. Simple, S.Oliver, Tatuum, Vero Moda, Mango, Mexx, Carry, Lancerto, Pierre Cardin, Coccodrillo, Levi’s, Pepe Jeans, Wrangler Lee, Geox, Prima Moda, Venezia, Atlantic, Triumph, Wittchen, Adidas, czy Ochnik.