Nowy sklep Intersport w Zakopanem zlokalizowany jest w przy ulicy Tetmajera 2, czyli na przedłużeniu Krupówek, które są najczęściej odwiedzanym miejscem przez turystów.

Spółka celowo otworzyła salon przed zbliżającym się sezonem świątecznym licząc, iż zachęci swoją ofertą mieszkańców oraz gości przebywających na urlopie.

W uroczystym otwarciu, które odbyło się 15 grudnia o godz. 11.00 uczestniczył Wojciech Solik – zastępca Burmistrza Miasta Zakopane, władze GOPR, TOPR, Polskich Kolei Linowych, lokalne media, współpracownicy firmy oraz wielu znamienitych "zakopiańczyków". Po zakończeniu oficjalnej części programu, sklep został otwarty dla klientów. Pierwszych 100 osób, które tego dnia odwiedziły nowy salon Intersport otrzymało przygotowane specjalnie na tę okazję upominki.

Systematyczne rozbudowywanie ogólnopolskiej sieci sprzedaży Intersport Polska jest zgodne z przyjętą przez zarząd strategią rozwoju. Dzięki ekspansji na nowe obszary, sieć ma możliwość poszerzenia rynku zbytu oraz dotarcia z ofertą do nowego grona klientów.

Spółka Intersport Polska posiada obecnie 29 salonów sprzedaży w 17 największych miastach Polski, o łącznej powierzchni sprzedaży sięgającej prawie 32 tys. mkw.