C&A to marka odzieżowa często wspierająca charytatywne inicjatywy społeczne i lokalne w krajach, w których posiada swoje salony. Corocznie C&A pomaga finansowo wybranym organizacjom z sektora NGO. W tym roku pomoc otrzymały trzy organizacje, z czego 100 tys. zł trafiło do Stowarzyszenia Wiosna w związku z akcją „Szlachetna Paczka”.

– Dzięki darowiźnie, w przyszłym roku będzie można kontynuować nową edycję akcji „Szlachetna Paczka”. Darowiznę przeznaczymy na doinwestowanie szkoleń dla wolontariuszy, których w tegorocznej akcji jest 5300 oraz na zaktualizowanie systemu informatycznego – jest on podstawą pracy naszego „Świętego Mikołaja” – mówi ks. Jacek Wiosna Stryczek, pomysłodawca, współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Wiosna.

Po raz kolejny Bonarka City Center stała się przestrzenią akcji społecznych, w tym tych na rzecz „Szlachetnej Paczki”. Już na początku grudnia piłkarze Wisły Kraków przygotowali i przekazali wolontariuszom stowarzyszenia paczkę dla jednej z rodzin – matki wychowującej samotnie trójkę synów – zapalonych fanów piłki nożnej. W styczniu 2010 roku w BCC odbył się finał IX edycji akcji. Uroczystości uświetnił koncert Grzegorza Turnaua oraz Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.