Oferta PSS Społem obejmuje pięć wydzielonych szklanymi ściankami lokali o powierzchniach: 54,3 mkw., 87,7 mkw., 104,6 mkw., 126,8 (+16,9) mkw. oraz 137,2 mkw. Wolne przestrzenie handlowe mieszczą się w katowickiej Galerii Skarbek, w samym centrum miasta, tuż przy Rynku.

Wolne lokale pojawiły się w związku z zakończoną ostatnio modernizacją galerii, wnętrze której zyskało nowoczesny wygląd. W obrębie wyremontowanego piętra zostały zainstalowane klimatyzatory, a sklepy zamykane są już aluminiowymi roletami, posiadają też doprowadzone instalacje telefoniczne, logiczne i do montażu bramek przeciwkradzieżowych.

Aktualnie Galeria Skarbek odda do dyspozycji również otwarte powierzchnie handlowe od 400 do 1200 mkw. na III i IV piętrze obiektu, z możliwością dowolnej adaptacji i aranżacji oraz sale konferencyjne na 20, 35 i 100 osób. Te przestrzenie też czekają na nowych najemców.

W chwili obecnej w obiekcie działają już m.in. sklep z art. dziecięcymi, papierniczo-szkolnymi, zabawkami i kosmetykami (300 mkw.), salon z tkaninami (60 mkw.), sklep komputerowy VOBIS (55 mkw.), jubiler, butiki z zegarkami i upominki oraz punkt usług szewskich. Są też delikatesy z mini bistro i cukiernią, osiem punktów handlowo-usługowych i dwa bankomaty.

Komunikacja dla klientów katowickiego obiektu handlowego obejmuje dwie panoramiczne windy zewnętrzne, dwie windy wewnętrzne, schody ruchome, dwie klatki schodowe, zaś dla handlowców dwie windy towarowe i wspólne zaplecze socjalno-sanitarne (szatnia, pokój śniadaniowy, WC).

Zdjęcia obiektu oraz więcej informacji i ofert na stronie www.spolem.katowice.pl oraz pod tel. 32 79 02 552 i adresem e-mail: [email protected]