Najnowszy salon popularnego biura podróży Itaka w warszawskim Blue City jest już 76. punktem sieci, a jednocześnie jednym z 13 nowo otwartych salonów sprzedaży usług turystycznych Itaka w ciągu ostatnich dwóch miesięcy na terenie Polski.

Pochodząca z Opola firma, która obchodziła rok temu swoje 20-lecie, jest obecnie jednym z liderów w branży turystycznej na krajowym rynku. Aktualnie współpracuje z ponad tysiącem biur agencyjnych w Polsce, a także z wieloma grupami i sieciami hotelowymi o zasięgu międzynarodowym i lokalnym oraz z touroperatorami z całego świata. Itaka jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. Top Marka, Superbrands, Diament Forbesa.

W nowym salonie firmowym biura podróży Itaka, który w grudniu został otworzył w Centrum Handlowym Blue City, klienci mogą zaplanować sobie wakacje nawet z 40-procentową zniżką, stanowiącą element promocji otwarciowej.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City w Warszawie to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcję handlową, rozrywkową, a także biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni oraz punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.