Wśród nowych najemców galerii znalazły się dwa salony z odzieżą sportową oraz dwóch najemców lokalnych. Salon Nike zlokalizowany zostanie na I piętrze centrum i zajmie powierzchnię 200 mkw., na tym samym piętrze znajdzie się również salon Adidasa i Reeboka o powierzchni ponad 200 mkw.

Galeria Warmińska wzbogaci się także o dwie lokalne marki – Apteka Arnika oraz salon Jubirex. Apteka Arnika o powierzchni 170 mkw. zlokalizowana zostanie na parterze centrum, natomiast lokal Jubirexu o powierzchni 60 mkw. zostanie usytuowany na I piętrze.

– Galeria Warmińska to centrum z wieloma elementami regionalnymi – podkreśla Mariusz Kowalczyk, przedstawiciel zespołu ds. komercjalizacji w firmie Libra Project. – Pozyskanie marek lokalnych, takich jak Apteka Arnika i Jubirex jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ dążymy do tego, aby Galeria Warmińska stała się regionalnym centrum handlu, sportu i rozrywki. W najbliższym czasie podpiszemy również nowe umowy najmu z firmami, z którymi ustaliliśmy już wszystkie warunki handlowe. Będzie to duży operator z branży elektroniki, sześć sklepów jednej z hiszpańskich firm odzieżowych oraz znana sieć sklepów sportowych – dodaje.

W Galerii Warmińskiej swoje lokale otworzą m.in.: salon Rossmann, Levi’s, W. Kruk, Big Star, Swiss, Pretty One. W centrum znajdzie się także 9-salowe Multikino.